Вілла Casa Blanca

  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Вілла Casa Blanca Канкун може розмістити до 3 гостей, пропонуючи можливість насолодитися терасою.

Гості можуть самостійно готувати їжу на повністю обладнаній кухні вілли в Канкуні. До ресторану "El Sarape Cancun' можна дістатись за 5 хвилини пішки.

До центру Канкуну можна дійти пішки за 5 хвилин, а Оглядовий майданчик «Escenica» - майже за 7 км. Будинок відпочинку розташований на відстані 10 хвилин їзди автомобілем від таких природних пам'яток, як Міський парк Каба. Для любителів спорту Вілла Casa Blanca є ідеальною відправною точкою для знайомства зі спортивним життям Канкуну, адже Заклад для проведення заходів "Сіф-Холл"" знаходиться лише за 1.6 км.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Вілла Casa Blanca Канкун
2Bd Del Palmar: Cancun Luxury Resort
Ціна лише для моб. пристроїв

2Bd Del Palmar: Cancun Luxury Resort

0 м від помешкання
USD 897 USD 807
за ніч
Las Gonzalez
Ціна лише для моб. пристроїв

Las Gonzalez

9.0
Блискуче 1 відгук
450 м від помешкання
USD 62 USD 56
за ніч
Casa Henequen Cancun
Ціна лише для моб. пристроїв

Casa Henequen Cancun

649 м від помешкання
USD 243 USD 219
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Канкун
    19 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Міні-бар
    • Тераса

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 12:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Часті питання
    • Які правила заїзду та виїзду з цієї вілли?
      Гості цієї вілли повинні заїхати не пізніше 18:00 і виїхати до 11:00.
    • Які ресторани є поруч з Вілла Casa Blanca?
      Ресторани поблизу Вілла Casa Blanca включають El Sarape Cancun і Little Caesars Pizza.
    • Чи є на віллі кухня?
      Так, на віллі є повністю обладнана кухня.
    • На цій віллі можна з домашніми тваринами?
      Так, у цій віллі, зазвичай допускається розміщення з домашніми тваринами, але краще заздалегідь зателефонувати, щоб упевнитися в цьому.
    • Чи є на Вілла Casa Blanca гідромасажна ванна?
      Так, у Вілла Casa Blanca є громадська гідромасажна ванна.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Канкун
    19 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Вілла Casa Blanca Канкун

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити